نوع – جور کردن ادرار تبدیل محققان بیماران مبتلا به ام اس

نوع – جور کردن: ادرار تبدیل محققان بیماران مبتلا به ام اس اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری نمی‌خواهم پشت نام پدرم کار کنم ، ماجرای بازیگر شدن پسر امین حیایی

دارا حیایی گفت: من از تمام تجربیات پدر استفاده می‌کنم و تلاش کرده‌ام به عنوان یک بازیگر تمام واکنش‌ها و حرکات خود را اصلاح کنم. جهت من تبدیل به اسم و سلبریتی شد

نمی‌خواهم پشت نام پدرم کار کنم ، ماجرای بازیگر شدن پسر امین حیایی

ماجرای بازیگر شدن پسر امین حیایی/ نمی خواهم پشت نام پدرم کار کنم

عبارات مهم : سینما

دارا حیایی گفت: من از تمام تجربیات پدر استفاده می کنم و تلاش کرده ام به عنوان یک بازیگر تمام واکنش‌ها و حرکات خود را اصلاح کنم. جهت من تبدیل به اسم و سلبریتی شدن اهمیتی ندارد.

به گزارش میزان، دارا حیایی بازیگر فیلم «شعله ور» درخصوص حضور خود در سینما در کنار پدرش امین حیایی گفت: شک نکنید نام امین حیایی نام بزرگی است ولی این را بدانید می خواهم از تجربیات پدرم استفاده کنم و نه از اسمش هیچ وقت نمی خواهم پشت نام پدرم کار کنم.

او راجع به آینده کاری خود در عرصه بازیگری افزود: نمی دانم بعد از بازی در فیلم حمید نعمت الله چه اتفاقاتی جهت من می افتد ولی هر اتفاقی هم باشد با تمام وجود جهت آن تلاش خواهم کرد. من جهت تمام اتفاقاتی که می افتد آمادگی کامل دارم و می خواهم همه جوره در این راه بجنگم.

این بازیگر جوان راجع به چگونگی حضور خود در فیلم شعله ور تاکید کرد: من مستقیماً از سوی حمید نعمت الله جهت این نقش گزینش شدم و در این میان پدر و پسر بودن دو شخصیت اول جهت کارگردان مهم بود. من جهت این نقش آزمون دادم و اینطور نبود که پدرم باعث گزینش من در این فیلم باشد.

حیایی با اشاره به مشورت های همیشگی خود با پدرش خاطرنشان کرد: من از تمام تجربیات پدرم امین حیایی استفاده می کنم و تلاش کرده ام به عنوان یک بازیگر تمام واکنش‌ها و حرکات خود را اصلاح کنم. جهت من تبدیل به اسم و سلبریتی شدن اهمیتی ندارد. نمی خواهم هر لحظه روی پرده سینما باشم ولی از من به بدی یاد شود. می خواهم در آینده حتی اگر یک کار میکنم آن کار قابل دفاع و ارزشمند باشد.

نمی‌خواهم پشت نام پدرم کار کنم ، ماجرای بازیگر شدن پسر امین حیایی

واژه های کلیدی: سینما | بازیگر | استفاده | بازیگری | امین حیایی | پسر امین حیایی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs