نوع – جور کردن ادرار تبدیل محققان بیماران مبتلا به ام اس

نوع – جور کردن: ادرار تبدیل محققان بیماران مبتلا به ام اس اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی ادامه کم کردن عرضه نفت اوپک در سال آینده

رویترز به نقل از منابع آگاه اوپک گزارش داد که این شرکت با وجود اختلالات احتمالی که سال آینده در روند عرضه وجود خواهد داشت، میزان عرضه خود را در کل سال ۲۰۱۸ محدو

ادامه کم کردن عرضه نفت اوپک در سال آینده

ادامه کم کردن عرضه نفت اوپک در سال آینده

عبارات مهم : توافق

رویترز به نقل از منابع آگاه اوپک گزارش داد که این شرکت با وجود اختلالات احتمالی که سال آینده در روند عرضه وجود خواهد داشت، میزان عرضه خود را در کل سال ۲۰۱۸ محدود نگه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، اوپک به همراه روسیه و سایر تولیدکنندگان از اول ژانویه سال ۲۰۱۷ میزان عرضه را حدود ۱.۸ میلیون بشکه در روز کم کردن داده اند. توافق جهت کم کردن تولید قرار است تا مارس سال ۲۰۱۸ اجرا شود ولی تولیدکنندگان درنظر دارند مدت آن را تمدید کنند. اوپک قرار است ۳۰ نوامبر در مقر خود در وین نشست رسمی برگزار کند. تولید نفت ونزوئلا که از سال گذشته ماهانه حدود ۲۰ هزار بشکه در روز کم کردن داشته هست، تحت تاثیر تحریم های آمریکا و عدم سرمایه گذاری بر روی زیرساخت، سال آینده ۲۴۰ هزار بشکه در روز کم کردن خواهد یافت.

ادامه کم کردن عرضه نفت اوپک در سال آینده

جریان نفت از سوی سایر اعضای اوپک مانند نیجریه و لیبی نیز با اختلالاتی در عرضه همراه هست. یک منبع آگاه اوپک به رویترز گفت: عربستان سعودی و اوپک بعید است سال آینده جهت جبران این کاهش، تولید را اوج ببرند لیکن این گروه صادرکننده نفت به کم کردن سطح ذخایر نفت در کشورهای صنعتی عضو شرکت توسعه و همکاری اقتصادی به میانگین پنج ساله، متمرکز شده است است.

به گفته این منبع آگاه، اوپک احتمالا تا آخر سال ۲۰۱۸ میزان عرضه را محدود نگه خواهد داشت. یک منبع دیگر در اوپک اظهار کرد ریسک بالای کم کردن عرضه از سوی ونزوئلا در سال آینده وجود دارد ولی این لزوما به معنای آن نیست که اوپک تولیدش را جهت جبران کم کردن تولید این کشور، زیاد کردن خواهد داد. نخستین منبع آگاه اظهار کرده است که تولید ونزوئلا ممکن است در سال ۲۰۱۸ به میزان ۳۰۰ تا ۶۰۰ هزار بشکه در روز کم کردن پیدا کند و به ریسک اختلالات عرضه از سوی سایر اعضای اوپک مانند لیبی و نیجریه افزوده شود.

رویترز به نقل از منابع آگاه اوپک گزارش داد که این شرکت با وجود اختلالات احتمالی که سال آینده در روند عرضه وجود خواهد داشت، میزان عرضه خود را در کل سال ۲۰۱۸ محدو

بازار دلواپس است که بعد از آخر مدت اجرای توافق کم کردن تولید و بازگشت تولیدکنندگان به ظرفیت کامل تولید، بازار از عرضه لبریز شده است و قیمت ها سقوط کند. ولی خالد الفالح، وزیر انرژی عربستان هفته گذشته دورنمای تمدید مدت کم کردن تولید را مطرح کرد لیکن این صادرکننده مصمم است که از طریق این توافق، سطح ذخایر را کم کردن بیشتری دهد.

واژه های کلیدی: توافق | نیجریه | ونزوئلا | سال آینده | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs